Fórum >> Hozzászólás

BigFoote hozzászólása:

Nem ilyen egyszerű. HA az első 3 sorodnak is 18-19 perc jégidőt adsz, az azt jeleti, hogy 3 sorral tolod végig a meccset. Viszont PK-ban McLoad és Kobasew is fenn van, nem teheted meg, hogy csak akkor teszed fel őket, mert játékban kell legyenek. NEm is beszélve arról, hogy nehézkes a sorok managelése. Nem tudod a fontos bulkikhoz (pl. ellenfél harmada PP) feltenni a jó soraidat, nem tudsz reagálni arra, hogy kiket tett fel az ellen, mert mindig csak két sor között vállaszthatsz a levonuló helyére. Nem véletlen, hogy mindenhol az első két sor 18-20 perc körli jégidőt szokott játszani, a harmadik 10-15, a negyedik 6-10.